Home  |   E-shop  |   Naše služby  |   Kontakty  |   Objednávka servisu  |  

...prodej a servis počítačů a ostatní výpočetní techniky v Jičíně...

          Nabízíme komplexní řešení v oblasti IT technologií, jejich servisu a prodeje. Jste z Jičína a okolí? Pak Vás jistě zaujme možnost okamžitého výjezdu nebo expresní servis počítačů s dodáním do 48 hodin pro jičínsko a okolí. Provádíme NONSTOP servis, mimo pracovní dobu. Snažíme se nabídnout zákazníkům co největší pohodlí při spolupráci s výpočetní technikou. Mezi naše stěžejní služby patří prodej a servis PC a jiné výpočetní techniky v Jičíně a blízkém okolí, kdy jsme schopni drobné opravy provést přímo na místě. V případě složitějšího problému Vám navrhneme konkrétní řešení a předpokládanou časovou náročnost opravy. Nejrychlejším řešením je dopravit porouchaný přístroj přímo do našeho servisu, kde společně diagnostikujeme závadu a navrhneme nejvhodnější řešení. Jsme schopni provést i drobné opravy Vašeho notebooku, týkající se např. výměny disku, rozšíření paměti, výměny poškozeného displeje, opravy konektorů. Složitější opravy Vám dokážeme zprostředkovat v autorizovaném servisu. O stavu opravy budete vždy průběžně telefonicky informováni.     

          V případě, že máte v počítači své cennosti, jako jsou firemní data, rodinná foto alba, videa atd. určitě oceníte naši službu zálohy dat, kdy v případě nutnosti přeinstalování sytému, vrátíme Vaše data na původní místo v PC. Nabízíme Vám průběžnou, nebo jednorázovou zálohu dat z Vašeho PC, notebooku, tabletu a dalších mobilních zařízení na Vámi vybrané medium.

          Naše služby určitě využijete i v případě, pokud uvažujete o koupi nového PC, ale nevyhovují Vám již výrobcem nabízené sestavy. Po úvodní konzultaci, kdy zjistíme k čemu bude Váš nový počítač převážně určen Vám sestavíme PC přímo pro Vaše potřeby, s přihlédnutím na možné rozšíření sestavy do budoucna. Vždy se budeme snažit vyjít vstříc Vašim finančním dispozicím.

Mezi další a neméně důležité činnosti patří úprava a tvorba webových stránek a eshopů a vývoj aplikací pro MS Windows dle přání zákazníka. Tvorbu aplikací a internetových prezentací neomezujeme pouze na jičínsko, ale jsme schopni se s vámi domluvit kdekoliv po České republice! Webové stránky navrhneme a vytvoříme přesně dle vašich představ. Tak aby splňovaly přesně to, co od internetových stránek očekáváte.

...provádíme  opravy a servis počítačů a dalších IT technologií...